poniedziałek, 2 stycznia 2012

Mała zabawa związana z konkursem na blog roku

Zgłosiłem bloga do konkursu BLOG ROKU: mam oczywiście świadomość, że są o niebo lepsze, ale nie startuję, aby wygrać, lecz aby się dobrze pobawić. Jeśli będziecie chcieli zagłosować, to dam wam znać w odpowiednim czasie. Mam nadzieję, że będziemy się dobrze bawić.

Blog roku - szachowe przemyslenia

3 komentarze:

 1. Zgłosiłem bloga do konkursu BLOG ROKU: mam oczywiście świadomość, że są o niebo lepsze, ale nie startuję, aby wygrać, lecz aby się dobrze pobawić. Jeśli będziecie chcieli zagłosować, to dam wam znać w odpowiednim czasie

  Ciekawy pomysł; a kiedy nastapi rozstrzygniecie konkursu i czy bedzie klasyfikacja dokonana(ranking) najlepszych blogów...? !

  mol

  OdpowiedzUsuń
 2. 12 stycznia będzie zamknięcie listy zgłoszeń, a w lutym ogłoszenie wyników (wcześniej jeszcze głosowanie i tego typu bajery). Myślę, że będzie chyba też podana na końcu kolejność blogów jako ranking (poprzez ilość oddanych głosów). Szczerze mówiąc, to zależy mi na tym, aby więcej osób miało okazję zobaczyć bloga... aniżeli aby wygrywał.


  W dniu 12.01.2012 o godzinie 12:00 zakończy się etap zgłaszania blogów. Natomiast o godzinie 15:00 rozpocznie się etap głosowania.

  Lista blogów Nominowanych przez Jurorów zostanie przedstawiona 02.02.2012 o godzinie 15:00 na stronach serwisu Konkursowego http://blogroku.pl.

  Ogłoszenie wyników nastąpi w dwóch etapach:
  14.02.2012 o godzinie 15:00 w serwisie http://blogroku.pl, ogłosimy zdobywcę tytułu Blog Blogerów 2011.

  Wszystkie informacje można dokładniej poczytać tu:
  http://www.blogroku.pl/zasady/zasady.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkie informacje można dokładniej poczytać tu:
  http://www.blogroku.pl/zasady/zasady.html

  Włąsnie przegladam najlepsze blogi (zdaniem Jury). Niestyty brak informacji o tym jak wypadł ten blog ? np. ile osob na niego głosowało itd
  Mozna miec nadzieje ze przez udział w konkursie zareklamował sie on nieco i pokazał światu.

  mol

  OdpowiedzUsuń